Чоловічий гаманець кнопці Eremette, натуральна шкіра
- Немає в наявності
- Код: 627
855 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряний чоловічий гаманець. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант гаманця для повсякденного використання. Чоловічий гаманець remette на кнопці. Портмоне для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри,що забезпечить практичність і довгу експлуатацію. Закривається на кнопку. Всередині має 6 відділів під кредитні картки або документи, 2 відділи для купюр. На тильній стороні додатковий кишеню.Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 11 см
Довжина у відкритому вигляді 21.5 см
Ширина 9.5 см
Товщина 2 см
Вага 100 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eremette |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 50 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 855 ₴









