Жіноча шкіряна сумка Чорного кольору, Guecca
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1077
1 653 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Guecca
Зверніть увагу на цю модель! Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі. Весняний цвіт моделі буде дуже до речі. Шкіряна жіноча сумка виконана модельному ряді 2020 року, яка відмінно підійде як для повсякденного носіння.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 26×10×21 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, гребінець, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Ручка для носіння в руці, є регульований ремінь — див. |
Чому вона?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі «Ніжно рожева», фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку з обох сторін, що дозволяє не розгортати сумку зайвий раз. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 653 ₴

















