Жіноча шкіряна сумка Maryam 24×17×11 см Срібло
Топ
- Немає в наявності
- Код: 1035
1 425 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Maryam
Зверніть увагу на цю модель! Вона стильна, лаконічна, невелика, містка. Сумка поєднуватиметься з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ, кишеню на блискавці та 2 мінікишеньки |
![]() |
Розмір — 24×17×11 см. |
![]() |
Містить усе необхідне жіноче приладдя |
![]() |
У комплекті 2 ремені (135 см і ланцюг 60 см) |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Усі строчки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, спереду дод. кишеня під клапаном |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
- Ціна: 1 425 ₴
















