Жіноча шкіряна сумка Maryam, Бронзового кольору
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1074
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумочка Maryam
Шкіряна сумка Maryam вмістить все необхідне сучасної Леді: телефон, ключі, косметику і гроші. Якщо ви хочете мати якісний аксесуар невеликого розміру, зверніть увагу на дану модель. Сумка з натуральної щільної шкіри — легка, зручна, її можна носити на плечі або ж як клатч без ременя.
Про товар
![]() |
Матеріал, який використовує виробник, гладка натуральна шкіра. |
![]() |
Довжина сумочки 27 см, ширина — 11 см, а висота 19 див. |
![]() |
Сумка лаконічного кольору, фурнітура виконана в сріблястому відтінку. |
![]() |
В комплекті 2 ременя на карабінах — короткий (65 см) і довгий (130 см). |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Форма аксесуара — прямокутна, шви рівне прошиті, виріб підійде під будь-який стиль одягу. |
![]() |
В сумці 2 основних відділення, а так само додаткові кишені на блискавці |
![]() |
Закривається і відкривається сумочка на відкидний металлическийклапан а також замок-блискавку. |
![]() |
Виробляються сумки в Туреччині компанією Maryam |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Для того щоб замовити дану шкіряну сумочку, вам достатньо натиснути кнопку «Купити».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 596 ₴

















