Сумка шкіряна в каменях на 2 відділення, Princessa lady's bags Сіро-синя
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1070
1 938 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий клатч на 2 відділення Princessa lady's bags
Сумка виконана в модельному ряді 2020. Рифлена шкіра. Декоративні стрази і камені додають більш молодіжний стиль сумці.Сумка має перламутровий відлив і буде відмінним помічником для будь-якої дівчини у виконанні повсякденних завдань
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має два основних відділення на блискавці |
![]() |
Розмір — 22×10×17 див. |
![]() |
Строгий класичний дизайн |
![]() |
2 ременя в комплекті 110 і 125 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Всередині додаткові кишені |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, ззаду дод. карман на блискавці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | рифлена |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, каміння |
| Візерунки і принти | Стрази |
- Ціна: 1 938 ₴

















