Червоний шкіряний гаманець на блискавці, Cardinal
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1067
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець перламутровий
Жіночий місткий клатч Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий, перламутровий. Такий незрівнянний, видатний гаманець гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри, всі шви рівні і якісна фурнітура кольору золота.
Що необхідно знати?
![]() |
Дуже гарний колір |
![]() |
Щільна натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19×3×9.5 див. |
![]() |
Закривається на блискавку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
8 відділів під карти, 5 відділення під гроші, 1 відділ на блискавці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Матова |
| Вид шкіри за способом обробки | масло |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 083 ₴

















