Лаковий шкіряний гаманець чорного кольору на кнопці
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1066
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець лаковий
Жіночий місткий гаманець-візитниця Cardinal з натуральної шкіри гарний великий і дуже привабливий. Такий незрівнянний, видатний гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри, всі шви рівні і якісна фурнітура кольору золота. Аксесуар виконаний в модельному ряді 2020 року з акцентом на візитницю
Що необхідно знати?
![]() |
Трендова модель гаманця |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 20×3×11 див. |
![]() |
Закривається на блискавку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
16 відділів під карти 1 фотоокно |
![]() |
4 відділення під гроші, 2 відділу на блискавці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 969 ₴

















