Жіночий гаманець з натуральної шкіри Cardinal 20 х 3 х 11 см Лаковий Червоний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1066
1 026 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний лаковий жіночий гаманець
Жіночий місткий гаманець-візитниця Cardinal з натуральної шкіри красивий великий і дуже привабливий. Такий незрівнянний, видимий гаманець виготовлений із якісної натуральної шкіри, всі шви рівні та якісна фурнітура кольору золота. Аксесуар виготовлений у модельній низці 2023 року з акцентом на візитницю
Що необхідно знати?
![]() |
Трендова модель гаманця |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить усе необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 20×3×11 см. |
![]() |
Закривається на блискавку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене у Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
16 відділів під картки 1 фотоокно |
![]() |
4 відділення під гроші, 2 відділу на змійці |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
- Ціна: 1 026 ₴
















