Жіночий шкіряний гаманець синій Cardinal 18.5 х 2.5 х 10 см під масло Синій
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1065
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець під олію Cardinal
Новий, дизайнерський аксесуар. Виготовлений із натуральної шкіри під масло, поверхня гладка та приємна на дотик відливом. Такий гаманець підійде для будь-якого образу, поєднуватиметься з будь-яким стилем.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний дизайн і сучасний |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить усе необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 18.5 × 2.5×10 см. |
![]() |
Закривається на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене у Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
8 відділів під картки, 5 відділення під гроші, 1 відділ на блискавці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 912 ₴

















