Рюкзак сумка пенал клатч Рожевого кольору 4в1 для повсякденного використання
- Немає в наявності
- Код: 1062
1 083 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Яскравий,молодіжний набір 4в1. В комплект входить: рюкзак,сумка,клатч,пенал.
Рюкзак: Великий рюкзак виконаний з водовідштовхувального щільної тканини. Зручно вмістити в себе необхідні речі і мати все потрібне у себе в рюкзаку. Підходить для формату А4 і А5. Закривається на блискавку, всередині є великої кишеню, з лицьового кишеня на блискавці по довжині рюкзака бічні кишені для пляшок з водою або парасольки. На задній стороні потайна кишеня на блискавці. Якісна фурнітура. Ущільнена спинка і регульовані лямки. Відмінно підійде для прогулянок, далеких поїздок і пікніка.
Сумка: Досить містка сумка. Зроблена з якісного ущільненого матеріалу, водовідштовхувальним просочення. Сумісний з форматом А4 і А5. Зручні дві ручки дозволять носити сумка на плече, через плече, на згині ліктя.
Клатч: Маленький клатч в комплекті для дрібних речей. Є пластиковий карабін для підвішування наприклад на рюкзак в якості аксесуару.
Пенал: Маленький, пенал, може служити для шкільних речей або для ключів. Закривається на блискавку. Всередині водовідштовхувальна просочення і легко оттирается про забруднень. Є пластиковий карабін. Фурнітура срібло.
Розміри:
Рюкзак До 38 см Ш 29 см Д 12 см
Сумка В 34 см Ш 30 см
Клатч Д 23 см 18 см
Пенал Д 20 см До 7 см
В комплект входить брелок пушок.
Інші рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 850 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 11 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 083 ₴









