Жіночий рюкзак-сумка 32х27х13 см Пудрова Велика
- Немає в наявності
- Код: 494
912 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча сумка рюкзак
Ця модель універсальна її можна використовувати на кожен день, для університету, догляду на роботу тощо.
Матеріал рюкзака зроблений із якісної шкіри PU (м'яка та приємна на дотик) Рюкзак закривається відкидним нахлистом під яким розташована блискавка. Усередині підкладка — льон. Дві місткі кишені на блискавці, й одна додаткова кишеня для речей, які мають бути в будь-якої дівчини під рукою, а також дві невеликі кишені під мобільний телефон. Верхня частина цього рюкзака з боків на кнопках, за бажання можна розстебнути та використовувати для великих предметів, наприклад (книги сумісний із форматом А4)
На задній стороні сумки, регульовані лямки, а також кишеня на блискавці.
Верхня ручка для зручного переміщення. Фурнітура кольору срібла. Ви полюбите цю сумку-рюкзак відразу після використання, яка подарує вам багато емоцій: практичність і зручність!
Висота 32 см
Ширина 27 см
Ширина дна 13 см
Вага 800 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 10 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 27 см |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 912 ₴









