Жіноча Рожева невелика сумка
- Немає в наявності
- Код: 1064
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика сумка жіноча
Стильна невелика, лаконічна, але містка, Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.

Головне про товар
![]() |
Сумка невеликого розміру |
![]() |
Розмір — 19×15×6 див |
![]() |
Ніжний дизайн |
![]() |
Ремінь на плече 140 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує щільну шкіру PU |
![]() |
Одне основне відділення |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | рифлена |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 399 ₴

















