Чоловічий гаманець Cardinal шкіряний на магніті 12х10х2 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1060
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Cardinal
Подарунок чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці Cardinal. Один з важливих чоловічих аксесуарів це
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на магніт |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне! |
![]() |
Розмір моделі - 10*12*2 см |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Якісна натуральна шкіра |
![]() |
10 відділень для карток |
![]() |
2 відділення під гроші |
![]() |
Монетниця на блискавці |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | Cardinal |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 20 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Вага | 300 г |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Ширина | 100 мм |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
- Ціна: 912 ₴

















