Чоловічий гаманець затискач Cardinal на магніті Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1059
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Cardinal
Подарунок чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці Cardinal. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічій гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на магніт |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне! |
![]() |
Розмір моделі - 11*8*2 см |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Якісна натуральна шкіра |
![]() |
8 відділень для карток, відділення для Sim карт |
![]() |
2 відділення під гроші, з яких 1 на блискавці, 1 затиск для грошей |
![]() |
Монетниця на блискавці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 969 ₴

















