Великий чоловічий шкіряний гаманець на кнопці Cardinal Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1058
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Cardinal
Подарунок чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці Cardinal. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на кнопку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне! |
![]() |
Розмір моделі - 10*14*3 см |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Якісна натуральна шкіра |
![]() |
9 відділень для карток, 2 фото вікна 1 вікно формату А5 |
![]() |
2 відділення під гроші, з яких 1 на блискавці |
![]() |
Монетниця на кнопці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для монет | 1-2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 254 ₴

















