Жіночий шкіряний крокодиловий гаманець Світло-коричневого(пісочний хакі) 3D
- Немає в наявності
- Код: 099
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натуральна шкіра.
Оригінальний дизайн портмоне з 3D зображенням крокодила. Гарний шкіряний гаманець, в останніх модних тенденціях, для справжніх жінок, які в своєму образі приділяють особливу увагу аксесуарам.
1 зовнішній відкритий кишеню, 8 карток + 1 фото вікно , 5 відділів під гроші ( навіть можна покласти телефон ), 1 кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 180 мм |
| Застібка | Клямка, Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 969 ₴









