Жіноча шкіряна Чорна сумка Galanty + 2 ременя
- Немає в наявності
- Код: 1056
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Зверніть увагу на цю модель ! Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Всередині один основний відділ переділений перегородкою на блискавці,кишеню на блискавці і 2 міні кишеньки |
![]() |
Розмір — 28×20×10 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекте 2 ремня ( 135 см и цепь 60 см) |
Что еще необходимо знать?
![]() |
Сумочка выполнена в красивом цвете фурнитура — серебряная |
![]() |
Производитель использует дорогую итальянскую кожу |
![]() |
Все строчки идеально прошиты, твердое дно |
![]() |
Открывается/закрывается сумочка на клапан защелку и молнию под ним |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Есть вопросы? Задавай
жми

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Тип застежки | Клапан |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 482 ₴

















