Чорно-Біла сумка з оленем через плече,; я melani
- Немає в наявності
- Код: 1051
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумка через плече. Виконана з поліуретану рифлена на дотик, має відмінний дизайн, гарний колір і дуже приваблива. Маленька сумочка незамінний аксесуар в жіночому гардеробі, модель вмістить у себе будь-які жіночі штучки так як має достатньо місця. Закривається на блискавку всередині одне основне відділення з підкладкою льон.
Тверде дно, фурнітура кольору золота, додатковий брелок у вигляді оленя.
Тип сумочки: сумка на ремені 125 см
Матеріал підкладки: льон
Головний матеріал: Поліуретан PU
Довжина 22 см
Висота 19 см
Дно 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | полиуретан |
| Візерунки і принти | аксесуар |
- Ціна: 513 ₴









