Шкіряний чоловічий гаманець, Cardinal чорний
- Немає в наявності
- Код: 791
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужской классический кожаный кошелек для денег Cardinal . Портмоне для мужчины - не только удобно и практично, но и оригинальный подарок для современного мужчины. Выполнен из качественной натуральной кожи, что обеспечит практичность и долгую носку, комфорт и практичность. Данная модель отлично подойдет для делового, занятого человека которому нужно иметь все под рукой. Внутри 2 отдела для денежных купюр, 10 отделов для кредитных карт, 1 фото окно, 1 зажим. На задней стороне кошелька расположен карман на молнии.
Длина 11 см
Высота 10 см
Ширина 2 см
Товар в розничной упаковке.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 798 ₴









