Чоловіче портмоне, Baellerry Сірий
- Немає в наявності
- Код: 1054
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець Baellerry
Місткий і приємний на дотик по супер доступною ціною. Для повсякденного використання. Гаманець дуже компактний і легкий дасть можливість носити в будь-якій кишені.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і Практичний |
![]() |
Рівні шви |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 12×2×10 див. |
![]() |
Класичний стиль
|
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Фурнітура кольору срібла |
![]() |
2 відділення під гроші, 6 кред. карт, 1 фото вікно |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Есть вопросы? Задавай
жми

Оформляйте заявку на приобретение кожаного кошелька в нашем интернет-магазине по доступной цене!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 мм |
| Виробник | Baellerry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для монет | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Стан | Нове |
- Ціна: 342 ₴

















