Чоловічий гаманець, baellerry Сірий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 836
342 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець baellerry виконаний з шкіри PU м'яка нагадує замшу. Тримає форму не перегинається з боку в бік. Всередині гаманця два відділи під гроші а так само шість відділень під кредитні картки, та одне фото вікно для документів. Гаманець дуже компактний і легкий дасть можливість носити в будь-якій кишені.
Довжина 12 см
Висота 10 см
Товщина 1.5 см
Вага 75 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Вага | 75 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Кількість відділень для монет | 0 |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
- Ціна: 342 ₴
- Спосіб упаковки: Роздрібна упаковка









