Велика сумка на 2 колесах, Сіра
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1047
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах Велика
Сумка на колесах, аксесуар який завжди потрібен в далеких поїздках. Даний товар призначений для основного об'ємного багажу, Дана модель максимально проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 64×32х39 див. |
![]() |
2 роликові колеса в основі поліуретан |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Кріплення для навісного замку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

ООформляйте заявку на придбання дорожньої сумки за доступною ціною!
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 64 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 710 ₴

















