Сумка на 3 колесах 60л 57×28х36 см Синій
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1468
1 500 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах Середня
Сумка на колесах, аксесуар який завжди потрібен в далеких поїздках. Даний товар призначений для основного об'ємного багажу, Дана модель максимально проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 57×28х36 див. |
![]() |
2 роликові колеса в основі поліуретан |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Кріплення для навісного замку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 500 ₴

















