Жіночий гаманець на кнопці
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1048
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець
Ми пропонуємо Вам звернути увагу на гаманець якісний, місткий гаманець-клатч. Яскравий сучасний аксесуар для сучасної дівчини.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний дизайн,закривається на кнопку |
![]() |
Щільна шкіра PU |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш)— 19.5*11*2 см |
![]() |
В комплекті ремінь на руку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Фурнітура кольору золота |
![]() |
2 відділення під гроші, 1 відділ для дріб'язку,11 кред. карт, 1 фото вікно |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Червоний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 228 ₴

















