Жіночий гаманець на блискавці, Forever Young
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 00038
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколірний жіночий гаманець
Дизайнерський аксесуар. Виконаний шкіри PU, поверхня має гладку основу. Такий гаманець підійде для будь-якої дівчини від дитини до суворої жінки.
Що необхідно знати?
![]() |
Триколірний зручний і сучасний |
![]() |
Поліуретан стійкий матеріал PU |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19.5×2х10 див. |
![]() |
Закривається на блискавку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
8 відділів під карти, 4 відділення під гроші |
![]() |
Ремінь на руку, аксесуари |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 195 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 399 ₴

















