Жіноча шкіряна повсякденна сумка Galanty Ніжно-рожева
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1034
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Середнього розміру
Зверніть увагу на цю модель! Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Ця сумка має однотипний дизайн спереду і ззаду з кишенею на магніті.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ , кишеню на блискавці і 2 міні кишеньки |
![]() |
Розмір — 25×16×10 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( 135 см і ланцюг 65 см) |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 710 ₴

















