Жіночий шкіряний великий гаманець Cardinal Червоного кольору
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1033
1 368 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женский вместительный кошелек Cardinal из натуральной кожи красивый и изысканный. Такой бесподобный, видный кошелек выполнен из качественной натуральной кожи, все швы ровные и качественная фурнитура цвета золота. Закрывается на кнопку.
Внутри:
- 4-5 отделов под денежные средства, 18 для кредитных карт, 1 фото окно и 1 отдел на молнии для мелочи.
Жіноче портмоне буде відмінним подарунком для ваших близьких. Такий гаманець не тільки виконаний з якісної шкіри, але і в стильному, багатофункціональному дизайні. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Cardinal.
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: кнопка
Фурнітура: Золото
Висота 19 см
Довжина 9.5 см
Товщина 3 см
Інші кольори та моделі ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Матова |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для купюр | 4-5 |
| Оздоблення та прикраси | фурнітура |
- Ціна: 1 368 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своя упаковка.









