Шкіряний жіночий гаманець Сardinal 19 х 4.5 х 11 см на блискавці Рожевий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 2663
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаковий шкіряний гаманець клатч
Новий, дизайнерський аксесуар. Виконаний з натуральної шкіри, поверхня покрита лаком і з відливом. Такий гаманець підійде для сміливих і впевнених у собі дівчат. Буде відмінно виглядати з будь-яким стилем одягу.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сучасний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19×4.5×11 див. |
![]() |
Відділи закриваються на блискавку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
6 відділів під карти, 4 відділення під гроші |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 45 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 798 ₴


















