Шкіряний жіночий гаманець лаковий Cardinal 17×4×10 см Бордовий
- Немає в наявності
- Код: 797
1 026 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаковий шкіряний гаманець на кнопці
Жіночий великий, місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної шкіри. Аксесуар закривається на кнопку. Такий гаманець не тільки виконаний з якісної шкіри, але і в стильному, багатофункціональному дизайні. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Cardinal.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сучасний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 17 ×4×10 див. |
![]() |
Відділи закриваються на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
14 відділів під карти, 6 відділення під гроші, 1 фото вікна, 1 відділ на блискавці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 026 ₴

















