Чорний дитячий набір рюкзаків в горошок 3в1
- Немає в наявності
- Код: 1027
1 083 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Молодіжний/шкільний, яскравий рюкзак з милим і оригінальним принтом (комплект). Зроблений з ущільненого оксфорда, якісно прошитий. В комплект входить рюкзак, сумка, пенал, клатч.
Рюкзак: Місткий, великий рюкзак з щільної тканини. Відмінно підійде для школи або для будь-яких вікових категорій. Зручно розмістити всі необхідні речі і мати все потрібне у себе в рюкзаку. Підходить для формату А4, а так само під ноутбук. Закривається на блискавку, всередині є великої кишеню, з лицьового кишеня на блискавці по довжині рюкзака. По боках великої кишені, куди можна помістити пляшку з водою. Якісна фурнітура срібло. Ущільнена спинка і регульовані лямки.
Сумка: Невелика планшетка/барсетка через плечі. Зроблена з якісного ущільненого матеріалу і водовідштовхувальної тканини. Сумісний з форматом А5 або маленьким планшетом. Закривається на блискавку, всередині кишеня для повсякденних. З лицьового боку кишеню по довжині сумки. Фурнітура срібло, регульовані лямки дозволять Вам зробити будь-яку зручну довжину.
Клатч: Невеликий клатч, закривається на блискавку. Може служити як пенал або косметичка. Зроблений з щільного оксфорда і водовідштовхувальної тканини. Є карабін для підвіски до рюкзака.
Розміри:
Рюкзак До 40 см Ш 28 см Д 16 см
Сумка До 22 см Ш 20 см Д 5 см
Клатч Д 17 10 Ш 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 083 ₴









