Жіноча стьобана дута сумка Синього кольору Середня
- Немає в наявності
- Код: 00033
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка дута
Сучасна, легка, дута сумка на кожен день. Зручна і практична для походу в місто або в магазин. Сумка відмінно поєднується з будь-яким стилем одягу. Добре виглядає і захищена від вологи.
Характеристики:
- Матеріал - стьобана ,болонья;
- Закривається на блискавку;
- Всередині основної відділ і кишеню на блискавці;
- Зі зворотного боку сумки кишеню на блискавці;
- 2 ручки для перенесення
Розміри:
Довжина 36 см
Висота 29 см
Ширина 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Болонья |
| Тип сумки | сумка шоппер |
- Ціна: 342 ₴









