Невеликий жіночий Червоний повсякденний рюкзак
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 00029
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканинний невеликий рюкзак
Жіночий рюкзак невеликого розміру. Виконаний з міцного матеріалу Оксфорд. Основний великий відділ, 2 потайних кишені. Зовнішній передній кишеню для розташування гаманця, невеликого блокнота та інших жіночих аксесуарів. Відмінно підійде для прогулянок або повсякденного використання.
Характеристики:
- Містке основне відділення;
- Зручні м'які лямки, регульовані по довжині;
- Верхня петля для перенесення;
- Щільне дно.
Розміри:
Висота 34.5 см
Ширина – 22 см
Товщина – 12.5 см
Більше товарів у нас на сайті: lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Висота | 34.5 см |
| Глибина | 22 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 12.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Особливості | Регулювання розміру |
| Візерунки і принти | принт |
- Ціна: 456 ₴









