Коричневий жіночий гаманець на блискавці
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1020
171 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женский кошеле на молнии
Вместительный и приятный на ощупь по супер доступной цене. Для повседневного использования
Что необходимо знать?
![]() |
Удобный и Приятный дизайн |
![]() |
Закрывается на молнию |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 20×2× 9 см. |
![]() |
Доступен абсолютно всем
|
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Тайване |
![]() |
Фурнитура цвета серебра |
![]() |
3 отделения под деньги, 1 отдел для мелочи, 12 кред. карт |
![]() |
Подойдет для любой возрастной категории |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 350 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Тиснена |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Стан | Нове |
| Тип | гаманець-клатч |
- Ціна: 171 ₴

















