Сумка валіза дорожня на колесах CQW 60 x 32 x 36 см 65 л Середня Коричнева
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1019
1 130 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня на колесах, складається з місткого відділення на блискавці та зовнішньої кишені спереду, а також є вертикальна кишеня під. парасолька, гребінець та інших довгих речей. Висувна ручка. Сумку можна носити за допомогою 2 ручок. Матеріал сумки нейлон 400D ковзний водовідштовхувальний. Сумку можна використовувати на кожен день, дальніх поїздок, подорожей.
- Верхня ручка, для перенесення та зручного захоплення;
- додаткова кишеня на блискавці для зберігання особистих речей та аксесуарів;
- Двотрубна висувна ручка; (з фіксацією висоти)
- 2 колеса з пластику прогумовані, тихий хід гарної якості,
Матеріал: нейлон 400D зносостійкий, водонепроникний
Розмір:
Довжина: 60 см
Ширина 32 см
Висота 36 см
Вага: 1,9 кг.
Об'єм: 65 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CQW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 65 л |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 36 см |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 130 ₴









