Чоловічий гаманець - клатч Kaipibao Чорний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1017
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий чоловічий гаманець - клатч
Гаманець добре виконаний з якісної шкіри PU. Має місткі габарити. Основний відділ закривається на блискавку, що забезпечить безпеку вмісту Вашого гаманця. Клатч стане вдалим і стильним доповненням будь-якого образ, а так само відмінним подарунком.
Характеристики:
- Виконаний з якісної шкіри PU;
- Основний відділ закривається на блискавку;
- Всередині 3 відділи для купюр або телефон;
- 9 відділу для кредитних карток;
- 2 відділу на блискавці, 1 для дріб'язку;
- 1 фото вікно;
- Фурнітура кольору срібла.
Розміри:
Довжина 19 .5 см
Висота 10 см
Ширина 3 см
Інші моделі і кольору у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 195 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Тип | гаманець-клатч |
- Ціна: 342 ₴
- Спосіб упаковки: поставка в роздрібній упаковці









