Коричневий чоловічий гаманець — клатч Bovi's
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1014
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець клатч чоловічий
Гаманець виготовлений із якісної шкіри PU. Приємний і м'який на дотик. Досить місткий і зручний. Клатч стане вдалим і стильним доповненням будь-якого образу, а також чудовим подарунком.
Характеристики:
- Основний відділ закривається на блискавку;
- Усередині 5 відділу для купюр або телефон;
- 8 відділів для кредитних карток;
- 1 відділ на блискавці для дрібниць;
- До комплекту входить ремінець;
- Фурнітура кольору золота.
Розміри:
Довжина 19.5 см
Висота 10 см
Ширина 2.5 см
Інші моделі та кольори у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Виробник | Україна ТД |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 228 ₴









