Чоловічий гаманець портмоне клатч Jeep Чорного кольору + ремінь на руку
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1013
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець клатч чоловічий Jeep
Гаманець виконаний з якісної шкіри PU. Досить місткий і зручний. Клатч стане вдалим і стильним доповненням будь-якого образ, а так само відмінним подарунком.
Характеристики:
- Основний відділ закривається на блискавку;
- Всередині 4 відділи для купюр або телефон;
- 4 відділу для кредитних карток;
- 1 відділ на блискавці для дрібниці;
- В комплект входить ремінець;
- Фурнітура кольору золота.
Розміри:
Довжина 20 см
Висота 11 см
Ширина 2 см
Інші моделі і кольору у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 165 г |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 399 ₴









