Гаманець жіночий Baellerry кольору Попелу троянди
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1012
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець Baellerry
Жіночий невеликий, місткий гаманець зі штучної шкіри. Оригінальний дизайн виконаний якісно, рівні шви. Закривається на кнопку. Фурнітура кольору золота.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн |
![]() |
Має велику кількість відділень, вмістить все необхідне. |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш)— 12*10*2.5 див. |
![]() |
Товар у роздрібній упаковці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Фурнітура кольору золота. |
![]() |
1 відділу для банкнот, 8 для кред.карт ,2 фото вікна,1 для дріб'язку. |
![]() |
Невеликий розмір зручно розташувати в будь-якій жіночій сумці. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Інші товари у нас на сайті Lisbag.com.ua
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Матеріал | PU |
| Стан | Нове |
| Колір | Попелу-Троянди |
- Ціна: 342 ₴

















