Чоловіча сумка через плече Коричнева Jeep
Новинка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1010
627 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече планшетка для чоловіка
Сумка зроблена з шкіри PU. Розмір сумки досить великий і місткий, всередині сумки один відділ і маленька кишенька для особистих речей закривається на блискавку. Відкидна кришка на магнітах, і зовнішній кишеню дасть можливість носити необхідні речі завжди під рукою. Кишеня з тильного боку на блискавці. Логотип Jeep тиснення на шкірі. Фурнітура срібло.
Розміри:
Довжина сумки 23.5 см
Висота сумки 28 см
Ширина дна 4 см
Довжина ременя 140 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина ручок | 1400 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 627 ₴









