Чорний чоловічий шкіряний гаманець Kingplum великого розміру
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1008
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне
Шкіряний чоловічий гаманець - незамінна річ для чоловіка в повсякденному житті. Вашій увазі представлений стильний і функціональний варіант гаманця для повсякденного використання. Чоловічий гаманець для грошей Kingplum на кнопці разом все необхідне для зайнятого чоловіка, якому потрібно щоб картки, документи і купюри були завжди при собі.
Характеристики:
- Виконаний з якісної натуральної шкіри;
- Закривається на кнопку;
- Всередині 2 відділи для купюр ;
- 4 відділу для кредитних карт;
- 8 фото вікон для документів і для листка формату А5 + для паспорта;
- Монетниця на кнопці;
- У комплект йде коробка.
Розміри:
Довжина в закритому вигляді 10.5 см
Довжина у відкритому вигляді 21 см
Ширина 14 см
Товщина 2.5 см
Вага 80 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 80 г |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 5-6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5-6 |
| Кількість прозорих відділень | 8 |
- Ціна: 741 ₴









