Чоловіча сумка шкіряна через плече 22х18х7 Чорна 1553
Новинка
-25%
- Готово до відправки
- Код: 1553
1 995 ₴
1 496 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка через плече
Виконана із щільної, якісної шкіри, гладка і м'яка на дотик. Має значні розміри і підійде для будь-якого чоловіка. Безліч кишень розмістить всі необхідні речі. Якісна фурнітура із металу.
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний сучастний дизайн. |
![]() |
2 відділення Закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 22×7×18 см. |
![]() |
Задня кишення на магніті |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Турції |
![]() |
Якісна фурнітура кольору срібла |
![]() |
2 Основних відділення потайна кишеня на блискавці |
![]() |
Максимальна Довжина ременя 145 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 496 ₴

















