Жіночий гаманець зі шкіри Balisa Червоного кольору
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1002
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий жіночий гаманець на магніті Balisa
Виконаний з щільної, якісної шкіри, гладкий і м'який на дотик. Гаманець має невеликі розміри,його буде зручно розташувати в будь-яку жіночу сумочку. Гаманець невеликих габаритах, місткий і якісний.
Характеристики:
- 4 кредитні карти;
- 1 фото вікно;
- 3 додатковий відділ;
- 1 відділу грошових коштів;
- Фурнітура кольору срібла;
- Монетниця зовні на блискавці;
- Додатковий кишеню на блискавці всередині.
Розміри:
Довжина 12 см
Висота 9 см
Товщина 3 см
Гаманець в подарунковій упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Матова |
| Застібка | Кнопка |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 399 ₴









