Шкіряний лаковий гаманець Balisa. Чорного кольору
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1000
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький жіночий гаманець на кнопці Лаковий
Виконаний з щільної, якісної шкіри, рифлений і м'який на дотик. Даний аксесуар зручно розташувати в сумочку. Гаманець невеликих габаритах, місткий і якісний.
Характеристики:
- 4 кредитні карти;
- 1 фото вікно;
- 3 додатковий відділ;
- 2 відділу грошових коштів;
- Фурнітура кольору золота;
- Монетниця зовні.
- Додатковий кишеню на блискавці всередині.
Розміри:
Довжина 13.5 см
Висота 9 см
Товщина 2.5 см
Гаманець в подарунковій упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 135 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 684 ₴









