Білий жіночий гаманець Бао Бао
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 996
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трендовий жіночий гаманець-клатч Bao Bao
Новий, дизайнерський аксесуар з геометричним візерунком захопив багато уваги. Виконаний з шкіри PU, поверхню вінілових трикутників. Такий гаманець підійде для сміливих і впевнених у собі дівчат. Буде відмінно виглядати з будь-яким стилем одягу.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сміливий дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 20×2,5× 9 див. |
![]() |
Трендовий і яскравий візерунок
|
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура кольору срібла |
![]() |
5 відділення під гроші, 1 відділ для дрібниці, 8 кред. карт |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 350 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, вінілові трикутники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Тиснена |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Тип | гаманець-клатч |
- Ціна: 342 ₴

















