Сумка жіноча натуральна шкіра Galanty 19 × 9 × 19 см Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 991
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча Кругла шкіряна сумка зі вставкою із замші
Шукаєте круглу шкіряну сумку? Вона тут як тут. Для повсякденного життя, ділових зустрічей або побачень! Зверніть увагу на дану модель. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка для своїх розмірів. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі, так і кежуал. Всередині 1 відділення на блискавці і додатковий кишеню.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 19×9×19 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Є регульований ремінь 130 див. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку з обох сторін |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Кругла |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
- Ціна: 1 539 ₴



















