Велика сіра сумка натуральна шкіра, Galanty
- Немає в наявності
- Код: 892
1 995 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча велика шкіряна сумка Сіра
Виконана з натуральної м'якої шкіри. Добре тримає форму в порожньому вигляді, середньої жорсткості строчки рівні, тверде дно. Закривається на блискавку. Класична велика шкіряна сумка вмістить в себе не тільки все необхідне але і ділові жіночі приналежності. Сумісна з форматом А5 і А4. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту і особливо зручно для походу на роботу. Класичний стиль сумочки буде поєднуватися з будь Вашим одягом.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 39,29,Ш 13 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Основне відділення, переделено на дві частини, 2 містких кишені на блискавці і 2 невеликих кишені; |
![]() |
Вага-900 грам |
Особливості даної сумочки
![]() |
4 металевих ніжки |
![]() |
Ремінь макс. довжина 120 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Натуральна шкіра |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 995 ₴

















