Жіноча Салатова дута стьобана сумка
- Немає в наявності
- Код: 00022
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча дута сумка
Сучасна, легка, дута торба на кожен день. Зручна та практична для походу в місто чи магазин. Сумка чудово поєднується з будь-яким стилем одягу. Добре виглядає та захищена від вологи. Сумку можна застебнути за допомогою карабіна (див. фото).
Характеристики:
Матеріал - стьобана, болоння;
Закривається на блискавку;
Всередині основний відділ та кишеня на блискавці;
На звороті сумки кишеню на блискавці;
2 ручки для перенесення
розміри:
Довжина 45 см
Висота 32 см
Ширина 15 см
Довжина ручки 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Салатний |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
- Ціна: 285 ₴









