Чорна спортивна сумка Balenciaga середнього розміру
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 981
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка
Якісна спортивна сумка. Виконана з водовідштовхувальним шкіри PU. Відмінно підійде для повсякденного використання, поїздки або походу в тренажерний зал. Розмір сумки дозволяє розмістити необхідні речі. Всередині місткий основний відділ на блискавці спереду і сумки по довжині сумки розташований додатковий кишеню на блискавці. Міцні пластмасові кріплення. Фурнітура срібло.
Розміри:
Довжина - 44 див.
Ширина - 18.5 див.
Висота - 23.5 див.
Дана модель є копією люкс якості.
Більше тут товару lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 23.5 см |
| Глибина | 18.5 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 570 ₴









