Шкіряний Чорний гаманець на блискавці Wolf
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 975
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець Wolf
Що подарувати чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці з шкіри. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Основні характеристики виробу
![]() |
Відмінний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 11.5×2,5×9.5 див. |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
6-7 відділень для карток |
![]() |
2 відділення під гроші |
![]() |
2 відділення під Sim card, Монетниця на кнопці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, тиснення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-7 |
| Кількість відділень на блискавці | 0 |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 513 ₴

















