Шкіряна жіноча сумка натуральна шкіра рожева, Galanty
- Немає в наявності
- Код: 918
1 539 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча невелика шкіряна сумка рожева
Шкіряна жіноча сумка. Чудово підійде як для повсякденного носіння, так і торжественных мероприятий. Ця модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і за ручку для перенесення під різні образи. Вона закривається на блискавку, з обох боків ми потрапляємо всередину сумки, зручно, практично не потрібно зайвий раз розгортати до себе зовнішньою стороною. На дотик гладка та приємна.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 25,В 20,Ш 10 см |
![]() |
Закривається на блискавку з обох боків |
![]() |
Усередині 1 основний відділ кишені на блискавці та доп кишені |
![]() |
Вага 700 грамів |
Особливості цієї сумочки
![]() |
Фурнітура якісна, виготовлена в срібному кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 125 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Натуральна шкіра |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися телефоном
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
оплатити купівлю найзручнішим для вас способом
Отримати замовлення в кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жмі

Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте цю модель прямо зараз у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Багет |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
- Ціна: 1 539 ₴

















